poniedziałek, 27 marca 2017

30 days to go!

No i stało się! Spytacie: co się stało? Otóż wyjeżdżam - zostawiam całe to nasze bagno mlekiem i miodem płynące i przechodzę na drugą stronę lustra.

Kolejne pytanie, które możecie mi zadać - a po co o tym piszesz? Przekornie (bo taka moja natura) na pohybel wszystkim tym, którzy nie wierzyli, nie widzieli sensu i siali defetyzm - może w końcu zobaczycie po co cała ta wycieczka ;-) A drugiej strony dla grona tych którzy dopytują lub będą dopytywać co u mnie, dopingowali do podjęcia takiej decyzji i mocno trzymali kciuki za powiedzenie całej akcji o kryptonimie "Ziuta we FRA" i mam nadzieję, że dalej będziecie to robić :) oraz wszystkich tych którzy mają ochotę poczytać co tam nowego u Ziuty :-)

W rolach głównych wystąpią:

- Ziuta - która wysłała się do FRA. Kilka lat temu napisałam o sobie "umysł ścisły (...) pragmatyk twardo stąpający po ziemi" - zgadza się! - na dzień dzisiejszy dodałabym tylko "związana z tym co ponad naszymi głowami". Co gorsze umysł ścisły, który na stare lata zapragnął pisać o sobie i otaczającej jej (nieraz) zabawnej rzeczywistości!
- Prezes - jak to Prezes - wie wszystko najlepiej i zawsze ma racje :D Do tego z piekielnym zmysłem artystycznym co można zobaczyć na http://bokka-art.blogspot.com
- Tata Ziuty - człowiek (Geniusz)  który nawet pudełko od zapałek zamieniłby w drona
- Ziuty (tak! - jeszcze dwie Ziuty) - znak rozpoznawczy? Tęczowy jednorożec
- Maniek, Misia i inni - potwory bez których życie nie byłoby aż tak zabawne.

A teraz do rzeczy!
Odliczanie czas zacząć - 30 dni - aż i tylko 30 dni..Ostatni miesiąc - w którym każdy kolejny dzień mija szybciej niż poprzedni.
Spytacie dlaczego - otóż z jednej strony czekam na to co będzie i jak będzie, a z drugiej strony jest jeszcze tyle rzeczy do załatwienia, tyle toastów do wzniesienia, tyle rozmów do przeprowadzenia i tyle rzeczy do spakowania :)
Jak to będzie - zobaczymy! Ja wiem, że ten czas to niezwykły czas! A zatem - odliczajcie razem ze mną!! Obiecuję, że nudno nie będzie!!

#ziutaweFRA, #Icantkeepcalm, #magicznyczas, #cotobedzie, #jakzyc, #bagnomlekiemimiodemplynace, #ziutapodrugiejstronielusta, #pozdrowieniadlasiejacychdefetyzm

2 komentarze:

 1. Trzymam kciuki i za "misję do Fra" i za bloga :D Jak będzie trzeba, to organizujemy "misję ratunkową do Fra" :D
  Do porannej kawy przyda się obiecana dawka humoru ;)
  A zatem ja też odliczam: 30 :D :D

  OdpowiedzUsuń
 2. "Misja ratunkowa" nie jest przewidziana w tym scenariuszu :)
  Zobaczymy co da się zrobić z dostarczaniem porannej dawki humoru :)

  OdpowiedzUsuń